🌞🌞🌞چند توصیه بسیار مهم برای جلوگیری از عفونت مکرر ادراری خانمها:

🌈چه در حالت عادی و چه بهنگام عفونت میزان آب بدن را حفظ کنید: مقادیر زیادی مایعات (آب و چایی) بنوشید تا باکتری‌های از مجرای ادرار شما شسته شوند. بعلاوه از نوشیدن قهوه و الکل تا زمان رفع کامل عفونت خودداری کنید. این مواد می‌توانند احساس نیاز سریع به دفع ادرار را بدتر کنند.

🌈هنگام احساس نیاز به ادرار، آن را عقب نیندازید: از به تأخیر انداختن ادرار خود در زمانی که نیاز به این کار دارید پرهیز کنید، چه در مسافرت و چه در مهمانیها. ادرار کردن بموقع باعث میشود میکروبها امکان رشد و تجمع در بدنتان را نداشته باشند.

🌈پس از نزدیکی جنسی (مقاربت)، ادرار کنید: پس از مقاربت در اولین فرصت ادرار کنید تا باکتری‌های موجود در مجرای ادرار شسته شوند.

🌈پاک کردن یا شستشوی خود را به دقت انجام دهید: این کار را از جلو به عقب ( ونه برعکس) پس از ادرار یا اجابت مزاج انجام دهید تا گسترش باکتری‌های بطرف مجرای ادرار اتفاق نیفتد.

🌈از استفاده از محصولات زنانه در ناحیه دستگاه تناسلی خود اجتناب کنید: از محصولات زنانه مانند ضدعرق، خوشبو کننده یا دوش مهبل در ناحیه تناسلی می توانند باعث تحریک مجرای ادرار می‌شوند.

#اورولوژی #اورولوژیست #ارولوژی #ارولوژیست #ناباروری #ناتوانی_جنسی #پروستات #سنگ_کلیه #سنگ_شکن #ادرار #هماچوری #زودانزالیIMG 20190216 061252 577 240x300 -ooo

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *